О РАЗНОМ, болталка.

  • 766 Ответов
  • 385251 Просмотров

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #750 : 23/11/2018, 18:33:33 »
тут надо задаться вопросом - если лактобифидки не полностью ращепляют какую нибудь клетчатку (например отруби), и это вместо них делают некие грибки, то вопрос - а что в итоге эти грибы продуцируют ращепляя эту клетчатку, и главный вопрос - а нужны ли нам , собственно, эти продукты жизнедеятельности этих грибков (как и сами грибки)?
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #751 : 27/11/2018, 12:35:55 »
Моё понимание ситуации в кишечнике с бифидо и бактериями продуцирующими короткоцепочечные жирные кислоты можно понять по постам в специально выделенной ветке.
ув. Рид,
попробуйте описать пищеварительный процесс яблок - скажем вы съели (откусили , пережевали и проглотили ) только три сырых яблока и больше ничего. в связи с этим вопросы :
1. сколько времени эта субстанция из пережеванных яблок будет находиться в вашем желудке?
2. что за это время будет происходить с этой субстанцией из пережеванных яблок?
3. какие желудочные соки будут выделяться конкретно из поверхности желудка?
4. сколько времени субстанция из пережеванных яблок    будет передвигаться из желудка до толстого кишечника ?
5. что за время передвижения по тонким кишкам будет происходить с этой субстанцией из пережеванных яблок?
6. что из этой субстанции будет усваиваться тонким кишечником?

сможете ответить по каждому вопросу?
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #752 : 27/11/2018, 17:08:00 »
Так, сколько времени в желудке будут находиться три пережеванных сырых яблока?
Ув. Рид, если знаете ответ- просто напишите сколько минут или часов это длится- и все- хотябы приблизительно .

Заранее спасибо за ответ
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн A.C

  • *
  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 39
    • Автопрокат Амиго
« Ответ #753 : 29/11/2018, 11:39:16 »
Всем привет! 2 года сюда не заглядывал, смотрю воз и ныне там? Изюм давно появлялся?
С нами ты всегда у руля! Автопрокат Амиго - http://amigorent.ru

Оффлайн ЗелёныйЗелёный

  • *
  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 24
    • E-mail
« Ответ #754 : 30/11/2018, 11:29:04 »
Всем привет! 2 года сюда не заглядывал, смотрю воз и ныне там? Изюм давно появлялся?

Ты прав 🙂

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #755 : 01/12/2018, 14:19:11 »
Всем привет! 2 года сюда не заглядывал, смотрю воз и ныне там? Изюм давно появлялся?

Ты прав 🙂
не совсем так
да - изменений почти нет с прошлого года - я по прежнему развожу микробиков (лактобифидок) - при чем добился приятного вкуса и запаха жИвы и  некоторые форумчане тоже пытаются это сделать, а остальные форумчане (реально один ув. Рид ибо Прометич слился) вообще не занимаются поиском турбожрачки - лишь поддерживают "информационный фон" чтобы форум не сдох совсем.

вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #756 : 02/12/2018, 02:35:55 »
так кто знает ответ на вопрос?

Так, сколько времени в желудке будут находиться три пережеванных сырых яблока?
Ув. Рид, если знаете ответ- просто напишите сколько минут или часов это длится- и все- хотябы приблизительно .

Заранее спасибо за ответ
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #757 : 02/12/2018, 03:40:56 »
Болтовню без ссылки на факты или пустые вопросы в болталку
это вопрос к Вам, ув Рид.

Цитировать
Так, сколько времени в желудке будут находиться три пережеванных сырых яблока?
Ув. Рид, если знаете ответ- просто напишите сколько минут или часов это длится- и все- хотябы приблизительно .

Заранее спасибо за ответ

если знаете - напишите ответ, а если нет - то тоже напишите что не знаете сколько времени сырые яблоки проводят в желудке
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #758 : 08/03/2022, 16:11:42 »
Я прошу вибачення, що українською мовою, але після того, що Росія зробила з містами моєї батьківщини, я російською мовою буду писати хіба з метою донесення правди до росіян про те, що відбувається в Україні. Маю на це право. А на цьому форумі я вже жодного посту російською мовою не напишу. Хай хоч  rid мене за це забанить. Тим більше що найближчим часом точно тут сидіти не буду. Відповім тільки Рамунусу, що хотів відповісти і все. І своїми найцікавішими відкриттями теж не маю бажання ділитися.

Оффлайн rid

  • *
  • Администратор
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 1583
    • E-mail
« Ответ #759 : 11/03/2022, 11:13:06 »
На этом форуме писать только на русском требования не было. Главное не отказываться понимать что пишут Вам. А переводится всё одним щелчком мыши. Сочуствовать ситуации могу, сам иммигрировал в 2002 году из Узбекистана когда на улицах появились автоматчики и в Афганистан вошли американцы. А винить только себя когда 1991 не сохранил свою Родину.
« Последнее редактирование: 11/03/2022, 11:15:09 от rid »

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #760 : 11/07/2022, 00:36:50 »
На этом форуме писать только на русском требования не было. Главное не отказываться понимать что пишут Вам. А переводится всё одним щелчком мыши. Сочуствовать ситуации могу, сам иммигрировал в 2002 году из Узбекистана когда на улицах появились автоматчики и в Афганистан вошли американцы. А винить только себя когда 1991 не сохранил свою Родину.
Дякую! Хотів ще уточнити. Тобто Ви маєте на увазі те, що на виборах 1991 року народ Узбекистану на виборах президента підтримав Карімова а не Салая Мадаминов як у нас обрали Кравчука а не Чорновола і цим відмовилися від демократичного шляху розвитку держави? Я правильно Вас зрозумів? Бо розібратися зі сторони те, що відбулося в іншій державі досить складно. Ми на тих виборах уже облали шлях який привів до війни, але ми хоч і дуже важко але рухалися до демократії і двічі відстоювали це право на Майдані. А в Узбекистані один президент з 1991 до 2016. Це як мінімум застій в розвитку нації а максимум - авторитаризм на мою думку.

Оффлайн rid

  • *
  • Администратор
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 1583
    • E-mail
« Ответ #761 : 30/07/2022, 07:06:57 »
Я нахожусь в том государстве - Канада,в котором форма правления - конфидерация провинций со своим правительствами и двумя государственными языками и свободным пользованием других языков - мультикультурность устраивает больше всего. И я думал в свое время, что СССР превратится в такое же демократическое государство. А все развалилось по феодальному дикому варианту с потерей уровня промышленности, знаний и морали. И каждый отдельный кусок той страны повторяет теже ошибки.
« Последнее редактирование: 30/07/2022, 07:09:45 от rid »

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #762 : 14/08/2022, 19:54:59 »
к сожалению не могу прочитать и внятно понять ответ - по этому этот ответ игнорируется
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #763 : 16/08/2022, 17:12:03 »
к сожалению не могу прочитать и внятно понять ответ - по этому этот ответ игнорируется
Дякую Italiana за посилання на цей шедевр.
ps: Початок дискусії тут:
« Последнее редактирование: 06/10/2022, 23:25:42 от sergeyy »

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #764 : 09/09/2022, 04:42:16 »
Я нахожусь в том государстве - Канада,в котором форма правления - конфидерация провинций со своим правительствами и двумя государственными языками и свободным пользованием других языков - мультикультурность устраивает больше всего. И я думал в свое время, что СССР превратится в такое же демократическое государство. А все развалилось по феодальному дикому варианту с потерей уровня промышленности, знаний и морали. И каждый отдельный кусок той страны повторяет теже ошибки.
Отут я не згоден з Вами ні разу. Давно хотів написати відповідь, але визріло лише зараз.
Боюся, що сподівання на те, що СРСР перетворився б на демократичну державу була такою ж утопічною як і те що широке використання технології турбожрачьки саме по собі змінить світ на краще. Фундаментом демократії є люди, їх культура і відповідний рівень розвитку свідомості та культури. А це займає десятиліття а то і століття (в нинішню інформаційну епоху це швидше, але скільки часу знадобилося тій же Франції і Великобританії?), і завжди є небезпека розвернутися назад. Саме на такому ґрунті може вирости демократична нація і утворитися демократична держава. А що може вирости на російській імперській заквасці!? Зрозуміло що щось потворне і авторитарне. Таким потворним утворенням був СРСР (росіяни ж були титульною нацією і совка) і такою ж є сучасна росія, і такою ж була царська росія. Я не беруся засуджувати російський народ як такий (титульну націю типу) , бо цим нещасним сотні років назад вирвали корені з м'ясом і прищепили сурогат чужої величі перетворивши на страшних потвор. Я зараз розбираю потворність самої системи, насаджених звичаїв та світогляду. Щоб усвідомити що це за закваска я міг би порекомендувати відео-розбір книги "ЧИТАНКА 36: "Збагнути Росію: свідчення очевидців" Олександра Палія" з каналу "Рагулівна" але воно українською мовою, воно довге і там навіть субтитрів немає щоб їх автоматично перекласти. Це розбір книги в якій зібрані свідчення різних людей (зокрема з європейських країн) про росію 100, 200, 300 років назад... І з цього відео Ви би зрозуміли, що ті звірства і дикість які Росія робить зараз вона і сто і двісті і триста років назад. І якби СРСР після війни в Афганістані всім світом не посадили би на сраку, то ніяких подвижок в сторону демократії не було би. Це ж і вбило совок. Стосовно Росії після 1991 року може в неї і був шанс на демократію. Принаймні тоді в ній совковості було навіть менше ніж в тогочасній незалежній Україні, але тільки якби там була політична воля на творення власної ідентичності багатонаціонального народу, творення політичної демократичної нації і роботою над помилками, але це був би дуже важкий шлях перетворив би на політичних трупів не одного політичного лідера в Росії. Тому вони обрали найлегший шлях - повернути до свого ісконного болота.
Те ж саме стосується мультикультурності в СРСР. Теж міф. Скільки десятків унікальних мов (а значить і народів з їх культурами) назавжди зникло за час існування СРСР? А скільки ще зникне в найближчі десятиліття? Чому в Радянському союзі були анекдоти про смішних чи забавних молдаван, чукчів, українців, білорусів (щоб не сказати хохлів) і т.д.? Хто завгодно окрім забавних русскіх (образ забавного русского створюється зараз в Україні). От Вам було приємно коли Ізюм критикуючи Вас тикав Вам вашою національністю? А корені то цього якраз у такому ставленні титульної нації совка до всіх інших. Навіть якщо б це було не з метою образити  чи напівжартома. А зараз? Наприклад взяти бурятів які масово гинуть на нашій землі. Це ж геноцид одного народу (буряти) загорнутий в геноцид іншого (українці) як матрьошка в матрьошку (Це вислів Віталія Портнікова). Буряти це ж не такий багаточисельний народ. І більшість з тих хто загинув в Україні прийшовши сюди як загарбники і окупанти не з москви і не з пітера а з різних віддалених регіонів росії. Коли була війна в Афганістані то там так же гинуло багато українців?
Тепер стосовно багатомовності. В Україні ніхто російську мову не притісняв і російськомовних до 2014 року теж ніхто не підштовхував до переходу на українську. А зараз я не підтримую тих хто намагається підштовхнути російськомовних українців до переходу на українську, особливо коли це робиться грубо (кожен має переходити на українську мову в своєму темпі бо це може бути не так легко як здається і потребує часу) але я їх розумію бо цьому є вагома причина. Але ж росія не напала на нас через мову. Росія на нас напала бо їх імперська ідентичність побудована на міфах і надутій величі сконструйованих на спотвореній історії і культурі українського народу. Вони просто не можуть визнати того що Україна це не частина росії. Тобто тупо не визнають нашу незалежність. А українці просто хочуть жити у власному домі а не у домі Чікотіли від якого треба було б відгородитися високим парканом та злими собаками. У нас є своя земля і культурна спадщина, за які ми відповідаємо і які нам берегти. А росія бажала б все це знищити в угоду власної величі. Та і Україна є досить однорідною за своїм антропологічним скаладом більше навіть ніж Германія чи Франція. Звичайно у нас є і такий народ як киримли і регіональні відмінності населення, і включення інших народів, але в цілому українці моноетнічні. То чому нам потрібна інша державна мова окрім української. Вільний розвиток інших мов в Україні захищає наша конституція.