Второе пришествие Изюма

  • 13898 Ответов
  • 5987931 Просмотров

0 Пользователей и 8 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #13890 : 27/04/2022, 16:06:56 »
К сожалению не владею украинским, по этому ответить не могу
Можете хоч російською, хоч литовською відповісти. Якщо хочете відповісти. Google Translate допоможе зрозуміти суть. Для мене принципово не розмовляти і не писати російською мовою, але я не вимагаю того самого від інших. З росіянами не хочу мати справу взагалі, але це не через саму національність а через їх погляди і наслідки їхньої пропаганди і їхнього традиційного зверхнього ставлення до представників інших національностей і багато чого ще, що йде не одне століття. Для українців зараз не вибачати росіян це навіть не питання неприязні чи поганого ставлення. Це питання виживання. Не можна забувати про ті злочини які вони робили, бо боюся, що вони не вилікуються як мінімум протягом двогх поколінь.

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #13891 : 29/04/2022, 06:07:35 »
пробую заквасить мед - получается "медовый кефир" - тоже приятная штука
просьба - по украински не отвечать - я в нем не копенгаген  по этому ответы не на русском будут просто игнорироваться и трактоваться как неуважение к собеседнику
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #13892 : 29/04/2022, 06:55:46 »
еще камушек в огород каллорий
понятно, что калории считаются сжигая высушенную органику
тогда вопрос - разве человек во время сна "сжигая калории" для работы сердца и выделения тепла соответственно уменьшает свой вес ?
например - если аУтомобиль бизиновый и "берущий" при холостом ходе 2  литра бизина в час, то за 8 часов он потратит 16 литров бизина и соответственно станет легче на  примерно 12 кг - при этом он будет выделять СО2 и тепло
А человек почемуто не теряет в весе во время сна столько веса сколько его тело тратит на поддержку тепла и работы органов - как такое объяЗните  уважаемые?
« Последнее редактирование: 02/05/2022, 05:13:52 от ramunas »
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн slpak

  • *
  • Пользователь
  • **
  • Сообщений: 61
« Ответ #13893 : 29/06/2022, 22:51:03 »
А человек почемуто не теряет в весе во время сна столько веса сколько его тело тратит на поддержку тепла и работы органов - как такое объяЗните  уважаемые?
Во сне жизненные процессы затормаживаются. Сон это маленькая смерть.

--
Как тут жизнь? Изобрели еще что-то интересное? Изюм больше не набегал? ))
« Последнее редактирование: 29/06/2022, 22:53:00 от slpak »

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #13894 : 06/07/2022, 17:40:39 »
жизнедеятельные процессы во время сна хоть и проходят не так интенсивно НО НЕ ОСТАНАВЛИВАЮТСЯ по этому это ЖИЗНЬ - может не такая интенсивная НО ВСЕТАКИ ЖИЗНЬ
по этому надо разбираться в этих процессах - вы так и не ответили на вопрос

а изобрели уже ВСЕ что придумал ув. Изюм - осталось чтобы то что изобретено былобы пОнято  и реализовано форумчанинами

например - что вы из изобретенного сами опробовали на практике? ничего? так зачем вам чтото "еще"?
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #13895 : 10/07/2022, 23:51:45 »
А человек почемуто не теряет в весе во время сна столько веса сколько его тело тратит на поддержку тепла и работы органов - как такое объяЗните  уважаемые?
Во сне жизненные процессы затормаживаются. Сон это маленькая смерть.

--
Как тут жизнь? Изобрели еще что-то интересное? Изюм больше не набегал? ))
Я заради цікавості порахував навскидку на скільки зменшується маса тіла під час сну з тих даних які знайшов: витрати калорій під час сну перевів в массу глюкози і відмінусував масу води (водень та групи OH в сумі) яка перетворюється у воду, що лишається в організмі після окислення вуглеводу, коли вуглець вилітає у вигляді CO2 , і додав масу води, яка фізично випаровується під час дихання і з потом (дані про це я теж знайшов). Отримав щось менше ніж пів кіла. Ну так цю цифру можуть навіть не показати навіть ваги якими масу тіла вимірюють ті люди які бажають схуднути. Але це все зараз така дурня, сперечатися про яку ні смислу не бачу ні бажання не маю.
ps: До речі, Ізюм, здається, не ставив під сумнів важливість калорій. Він критикував дроч стосовно білків. Тобто його теорія і практика давала йому підстави вважати загально прийняті норми вживання білку дeже завищеними. І копаючи в цьому напрямку я, здається, зрозумів, що коли Ізюм порівняв процес "турбірування" з образом, який використав вперше Сіддхартха Гаутама,
...
и от меня есчо несколько сот плюсаф  сверху
"если натянуть сильна струну она парветса, если слшикам слаба она не будет звучать" 
это  наверно основное правило в турбированнии  то есть  в наполнении жрачки жизнью до краев...
...
то всі, як і я, скоріше за все подумали про процес обробки продукту, яким його можна зіпсувати або не дотягнути до ідеалу. А тут може бути й так, що він мав на увазі саме струну яка знаходиться всередині організму а не в продукті. Тобто їжа в цьому плані має бути такою, щоб давати можливість організму самому натягнути ту струну, але сама не перетягувала її. І цього не зрозуміти добряче не вкуривши біохімію. Але то вже все не важливо. Просто хотів сказати, що з того моменту коли я хотів знайти спосіб обробки високобілкового рослинного продукту картина мого бачення вже досить сильно змінилася і розширилася. І цього не відбулося якби я зациклюався на деяких антинаучних екзотичних теоріях.
« Последнее редактирование: 12/07/2022, 05:56:22 от sergeyy »

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #13896 : 29/07/2022, 19:10:36 »
Сергей,
когдато мою бабушку спросили - почему ты отвечаешь людям на том языке  на котором они спрашивают?
она ответила - я человек, а не корова - у меня язык не один!

подумай над этим


а далее - про струну Изюм имел другое (кстати - я этого его выражения не читал) - это степень заквашивания еды - то есть - еда без закваски ("кефира") - это недотятуная струна и "звучать" - то есть двать наслаждение при поедании - не будет, а еда с черезмерным количеством "кефира" или переквашеный продукт (порваная струна) уже не вкусен и неприятен для употребления
По этому "кефир" (то есть концентрат полезных микроорганизмов) или жИву  НАДО ДОБАВЛЯТЬ ПО ВКУСУ - не меньше и не больше - лишь столько сколько вкусно
« Последнее редактирование: 29/07/2022, 19:20:11 от ramunas »
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн ramunas

  • *
  • Ветеран
  • *****
  • Сообщений: 2145
« Ответ #13897 : 29/07/2022, 19:22:34 »
кстати - надо понимать что ВО ВРЕМЯ КВАШЕНИЯ УГЛЕВОДЫ ПРЕВРАЩАЮТСЯ В БЕЛКИ- то есть - в питательной среде растительного происхождения во время квашения увеличивается белковая биомасса - то есть во время квашения размножаются белковые микроорганизмы
вариант ТЖ, которой питаюсь уже почти два года
http://newforum.syromonoed.com/index.php?topic=4368.msg42498#msg42498

Оффлайн sergeyy

  • *
  • Старожил
  • ****
  • Сообщений: 483
« Ответ #13898 : 01/08/2022, 05:00:20 »
Сергей,
когдато мою бабушку спросили - почему ты отвечаешь людям на том языке  на котором они спрашивают?
она ответила - я человек, а не корова - у меня язык не один!

подумай над этим
Це не до мене бо на цьому сайті це мій 478 коментарів і всі крім останніх написані російською мовою. А я тут писав починаючи з 07 квітня 2013. Українці взагалі білінгви (тобто розуміють і можуть говорити як російською так і українською мовами) на відміну від тих же росіян. Я тут писав російською навіть після того як росія напала на нас в 2014 році. Але зараз йде повномасштабне вторгнення і росіяни роблять нелюдські звірства на наших окупованих ними землях. Точно як сто років назад. Тобто не покаялися і не помінялися взагалі і точно так як тоді хочуть нас знищити. Тому я прошу вибачення, бо якщо для Вас російська мова не є рідною то українську мову Вам зрозуміти важче ніж навіть росіянам. Але зараз Google Translator з української на російську перекладає досить якісно і точно.  А я більше не можу тут продовжувати писати так як раеіше. Тому російською тут точно вже не писатиму і найцінніші речі що мені відкрилися не писатиму. Вважайте це моїм протестом проти того зла що відбувається. Бо зло це така штука, яка може і дістати може там де й не очікуєш. От, наприклад Ізюм казав, що зможе вижити навіть в грьобаній рашці (він навіть різкіше виразився про цю країну), але туди йому не вдалося переїхати і він осів в Білорусі. Якби переїхав туди, то дуже ймовірно, що довелося б воювати зараз проти нас. Але якщо він не виїхав з Білорусі, то є ймовірність (хоч і незначна), що його мобілізують і всеодно кинуть в м'ясорубку проти українців. А якщо він виїхав в Україну до нападу Росії, то є реальна велика ймовірність, що він опинився в пеклі окупації, або став біженцем. Цікаво, чи не з міста Ізюма він і його мати родом? З того Ізюма, що зараз в окупації...
а далее - про струну Изюм имел другое (кстати - я этого его выражения не читал) - это степень заквашивания еды - то есть - еда без закваски ("кефира") - это недотятуная струна и "звучать" - то есть двать наслаждение при поедании - не будет, а еда с черезмерным количеством "кефира" или переквашеный продукт (порваная струна) уже не вкусен и неприятен для употребления
По этому "кефир" (то есть концентрат полезных микроорганизмов) или жИву  НАДО ДОБАВЛЯТЬ ПО ВКУСУ - не меньше и не больше - лишь столько сколько вкусно
Може й так. Я теж думав раніше що це стосується саме ступеню заквашування або якогось іншого аспекту обробки продукту. І я цей варіант не відкидаю. Але є й інші речі. Наприклад судячи з того, що писав Ізюм про той триндець який підкрався непомітноу нього виникла серйозна проблема з ізоляцією його системи електропроводки. А конкретно таке буває навіть не від недостачі білку в організмі, точніше не стільки від недостачі білку. А той стрес, який підкинула йому Люсі лише остаточно виснажив той ресурс, який і так був в недостачі і механізми цього можна детально посянити на рівні біохімії. В принципі причину того вже на цьому форумі називали. Але то таке.
До речі, якщо хочеш почитати всі підряд пости Ізюма, які він написав за весь час, можеш тут зайти на його профіль і натиснути "просмотр сообщений". Бо, наскільки я пам'ятаю, ти з'явився на формі десь через кілька місяців після того як я там почав писати. Але і я пропустив багато чого цікавого, бо пропустив кілька місяців.
кстати - надо понимать что ВО ВРЕМЯ КВАШЕНИЯ УГЛЕВОДЫ ПРЕВРАЩАЮТСЯ В БЕЛКИ- то есть - в питательной среде растительного происхождения во время квашения увеличивается белковая биомасса - то есть во время квашения размножаются белковые микроорганизмы
Саме так, вуглеводи консорціумом бактері можуть перетворюватися на білок. Але тільки якщо серед мікроорганізмів є ті які фіксують атмосферний азот. Бо вуглеводи складаються з атомів вуглецю, водню і кисню. А амінокислоти (що входять до складу білків) складаються з атомів вуглецю, водню, кисню і азоту (деякі ще містять атом сірки який може бути витягнутий з сульфатів наприклад). Якщо в твоїй живі є азотофіксатори (а це не молочнокислі бактерії) точому б і ні. Але треба чітко розуміти, що фіксація азоту це енергоємкий процес тому частина вуглеводів окислюється до вуглекислого газу і води і дає необхідну енергію для фіксації азоту і інших процесів, а інша частина трансформується в метаболічних циклах (у людини в основному це цикл Кребса) до сировини з якої ці амінокислоти утворюються.
ps: Продовження дискусії тут:
« Последнее редактирование: 06/10/2022, 23:28:21 от sergeyy »